Home
Oferta i Kontakt
Atrakcje Siedliska
Położenie i dojazd
Miejsca Suwalszczyzny
Krajobraz Suwalszczyzny
Trasy krajoznawcze
Narciarstwo
Galeria
   
 


Wędkowanie Hobby jakim jest wędkarstwo ma nasze pełne poparcie. Wystarczy wykupić karnet, by móc w pełni rozkoszować się tą przyjemnością, zarówno łowiąc z pomostu lub z łódki. W jeziorze Sumowo można złowić m.in. takie ryby jak szczupak, okoń, leszcz, płoć.


Do dyspozycji Gości oddajemy pomost nad jeziorem Sumowo wraz z przystanią wodną dla sprzętu wodnego - roweru wodnego i łodzi wiosłowej.


Na terenie Siedliska Cisowa nie zabrakło miejsca do zabawy dla naszych młodszych Gości. Dzieci pod opieką dorosłych mogą z powodzeniem oddać się zabawie w wiklinowym domku, na wieży ze zjeżdżalnią, w piaskownicy, na kilku huśtawkach i drabinkach linowych oraz innych atrakcjach.  


Pobyt w Siedlisku to wymarzony moment na spędzenie czasu w miłym towarzystwie i przy smacznych potrawach, zarówno mięsa, ryb, jak i warzyw. Grillowanie stało się w ostatnich latach prawdziwym ceremoniałem i sposobem na spędzanie wolnego czasu.


Tenis stołowy, jak żadna inna gra, daje równe szanse wszystkim bez wyjątku. Niezależne od wieku, wzrostu i wagi, każdy ma szansę zostać mistrzem. Ta sięgająca połowy XIX wieku dyscyplina sportu, stanowi doskonałe uzupełnienie do dnia spędzonego wśród lasów i jezior w najbliższej okolicy Siedliska.  


Gra prosta w regułach, wymaga od zawodnika koncentracji i pewnej ręki. Doskonała do wypełnienia dnia. 


Dysponujemy również miejcem, na którym można zagrać w boutique, która to gra zdobywa coraz szersze grono zwolenników.


Sośród wielu atrakcji sportowych, już wkrótce oddamy swoim Gościom do dyspozycji stół bilardowy, który dobrze sprawdza się jako odprężająca "gra sportowa". Stół znajdzie się w stylowo urządzonej sali bilardowej.


Naszym Gościom już wkrótce zaproponujemy miejsce na boisko do piłki siatkowej, badmintona oraz ringo. Turnieje w tych grach potrafią zgromadzić liczne rzesze zawodników i kibiców, w których to rolach z powodzeniem wystąpią (taką mamy nadzieję) nasi Goście.