Home
Oferta i Kontakt
Atrakcje Siedliska
Położenie i dojazd
Miejsca Suwalszczyzny
Krajobraz Suwalszczyzny
Trasy krajoznawcze
Narciarstwo
Galeria
   
 


Szanowny Państwo. Planując zawitać w nasze progi prosimy byście wcześniej zapowiedzieli swą wizytę, abyśmy zapewnić mogli przytulne pokoje. Uczynić to prosimy powiadamiając nas telefonicznie na numery:

  • +48 (87) 568 31 83
  • +48 605 097 563
  • +48 605 601 429


Przytulne i wygodne pokoje rozmieszczone są w jednym domu, w którego stylowych wnętrzach przygotowano komfortowe pokoje dla Gości. Na terenie Siedliska działa bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Udostępniamy również bezpłatne miejsca parkingowe dla Gości.

Nowy dom, zbudowany w stylu charakterystycznym dla regionu Suwalszczyzny,  oferuje Gościom kuchnię do ich wyłącznej dyspozycji, salon z kominkiem i TV, taras z widokiem na jezioro oraz 6 przytulnych i eleganckich pokoi, które w zależności od wymagań klientów mogą ugościć od jednej do sześciu osób. Wszystkie pokoje posiadają funkcjonalne i estetyczne łazienki z natryskiem, umywalką i WC. Goście mają do wyłącznej dyspozycji również kuchnię.

PokójŁazienka


Czy macie Państwo w planach zorganizowanie uroczystości (urodziny, imieniny, komunia, wesele) lub konferencji, szkolenia, zjazdu, kongresu? Ważnego spotkania z atrakcyjnym programem pobytu? 

Siedlisko Cisowa z wielką przyjemnością przyjmie swoich Gości na uroczystości okolicznościowej lub konferencji, szkoleniu, wyręczając organizatorów z kłopotów i uciążliwości związanych ze znalezieniem odpowiedniego miejsca. Siedlisko Cisowa spełnia najwyższe wymagania niezbędne dla zabawy, jak i twórczego wysiłku, umysłowej koncentracji i wypoczynku. Niepodważalnym naszym atutem jest atmosfera skupienia i relaksu, jaką gwarantuje nasze położenie nad jeziorem Sumowo w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Urok okolicy oraz wachlarz usług oferowany uczestnikom konferencji, zapewniają warunki do pracy jak i aktywnego wypoczynku. 

Siedlisko Cisowa oddaje do Państwa dyspozycji nowoczesną salę balową i konferencyjną z zapleczem kuchennym. Sala ta jest odpowiednia zarówno do prowadzenia spotkań biznesowych jak seminaria, wykłady, sympozja, pokazy i prezentacje, czy też uroczystości mniej formalnych typu bal sylwestrowy, wesele, komunia, imieniny, urodziny.

W przypadku spotkań w mniejszym gronie, bardziej kameralne warunki już wkrótce zaoferuje drugie pomieszczenie - "Sala bilardowa" - o powierzczni 25m2.

W przypadku Państwa życzeń, istnieje możliwość organizacji turystycznych i kulturalnych imprez integracyjnych na indywidualne zamówienie.